info@hamyarta.ir
09383240323(sms)

10کسب وکار اینترنتی پولساز

کسب و کار اینترنتی , مقالات
جولای 6, 2019
بازدید : 117 بازدید

همیشه راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای خیلی ها  کارجذابی به نظر می آید و می خواهند با توجه به ظرفیت های که فضایی انلاین دارد هرچه زودتر کسب و کار انلاین خود را راه اندازی کنند و جزو افراد موفق و سرمایه دار باشند البته که با کمی تلاش و پشتکار به این مرحله خواهید رسید ما در این مقاله 10 کسب و کار اینترنتی پولساز را برای شما معرفی میکنیم که قابلت پیاده سازی و اجرا  را در فضایی مجازی داشته باشند و در حوضه تجارت انلاین میتوانند بسیار درامدهای خوبی به همراه داشته باشند شما میتوانید با الگو برداری از ان کسب و کار ها یا افراد مسیر پیشرفت و موفقیت خود را هموارتر کنید.

 

*معرفترین سایت برای انجام کار های پروژه ای دورکاری یا آزادکاری سایت پونیشا است.

10کسب وکار اینترنتی پولساز در ایران

1.فروش کالا (فروشگاه اینترنتی)

10کسب وکار اینترنتی پولساز

10کسب وکار اینترنتی پولساز

اولین کسب و کاری که راه اندازی ان دیگر تقربا اسان و البته بسیار پرسود میباشد راه اندازی فزوشگاه اینترنتی است شما میتوانید با هزینه کم فروشگاه اینترنتی خو راه اندازی کنید و کالا مورد نظر خود را بفروشید بازاریابی کنید برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشیدو یک مذیت رقابتی مخصوص خود را داشته باشید تا دراین بازار یطزگ سهم خود را به دست اورید.

2.طراحی و کدنویسی بازی و برنامه

10کسب وکار اینترنتی پولساز

10کسب وکار اینترنتی پولساز

داشتن مهارت برنامه نویسی یک موضوعی است که شما تا ابد میتوانید از ان درامد داشته باشید کافی است همیشه خود را بروز نگه داریدتنها سرمایه برای برنامه نویسی یادگیری ان است! شما میتوانید با ایده خوب یک برنامه و یا بازی جذاب برای موبایل تولید کنید وان را در مارکت ها قرار دهید و یا درصورتی که کمی حرفه ای باشید در شرکت ها و استارت اپ ها میتوانید استخدام شوید و ماهانه دستمزد خوبی بگیرید البته برنامه نویسی مختص موبایل نمی باشد و می توان برای شخص یا سازمانی درصورت توانایی برنامه نوشته وازاین راه درآمد بسیار خوبی به دست اورید. با داشتن این مهارت میتوانید در فضایی انلاین و به صورت ازادکاری یا پروژه ای از وقت خود نهایت استفاده را ببرید و درامد بسیار عالی داشته باشید.

3.طراحی و کد نویسی وب

10کسب وکار اینترنتی پولساز

10کسب وکار اینترنتی پولساز

سومین رتبه از مقاله بررسی 10کسب و کار اینترنتی پولساز به طراحان و برنامه نویسان وب تعلق میگیرید همان طور که قبلا هم اشاره شد یادیگری زبان و مهارت طراحی و کدنویسی یکی از کم هزینه ترین سرمایه گذاری ها است شما پس از یادیگری طراحی وب میتوانید از این طریق چه از طریق طراحی و پیاده سازی انوع تم ها یا وب سایت وفروشگاه ها برای خود و دیگران درآمد مناسبی داشته باشید اکثر شرکت های طراح سایت از افرادبا استعداد و کاربلد دعوت به همکاری میکنند که میتوانید درانجا استخدام شوید و موقعیت شغلی و مالی خودرا ارتقا دهیدو یا هم به صورت ازاد کار یا فریلنسرکار کنید و درامد مختص خودتان را داشته باشد.

4.بازاریابی اینترنتی یا انلاین مارکتینگ

10کسب وکار اینترنتی پولساز

10کسب وکار اینترنتی پولساز

 

 

اگر نمیدانید بازاریابی انلاین چیست؟ مقاله بازاریابی چیست؟ را در همیارتا مطالعه کنید.

 

بازاریابی یک موضوع بسیار گسترده میباشد بازاریابی نوعی واسطه گری و نه دلالی است ونوعی کانال ارتباط و معرفی محصول یا خدمات را برعهده دارد که مستلزم نیازمند یادگیری فنون و مهارت خاص خود است. داشته انگیزه برای موفقیت داشتن پشتکار رابط عمومی خوب فن بیان و… میتواد شما را به یک بازاراب حرفه تبدیل کند و درآمد های چند میلیونی را برای شما به همراه داشته باشد شما میتوانید برای خودتان بازاربی کنید یا برای فرد یا شرکت برای انواع کالاها و خدمات میتواند.

5.نویسندگی (انلاین)

10کسب وکار اینترنتی پولساز

10کسب وکار اینترنتی پولساز

نویسندگی شغل و حرفه ای است که با ارتقا فرهنگ هر جامعه نیازی بیشتری به ان احساس میشود شما برای تبدیل شدن  یک نویسنده موفق باید یک سری مهارت ها و استعداد ها داشته باشیدو همیشه خود را اماده تولید محتوای به روز و جذاب کنید که خواننده را تا مدتی درگیر خواندن نوشته شما بکند نویسندگی یک شغل جذابی است و شما میتواندبرای سایت ها یا فروشگاه های انلاین یا به صورت دورکاری از این راه درامد خوبی داشته باشید.منظورما در از نویسندگی در این پست نویسندگی برای سایت ها و شرکتها و یا برای اهداف خود در فضایی مجازی است.

6.کسب در امد از سیستم های همکاری درفروش

10کسب وکار اینترنتی پولساز

10کسب وکار اینترنتی پولساز

سیستم های همکاری در فروش در ایران بسیار رایج هستند وبه صورت پورسانت یا درصد کارمیندواگر شما بتوانید با بازرابی محصولات خود را بقروشید میتوانید درامد بسیار خوبی داشته باشد.کافی است عضو سایت شود فروشگاه خود را با نام دلخواه راه اندازی کنید و محصولات خود را با لینک مخصوص به خود در سایت ها یا شبکه های اجتمعی به اشتراک بگذارید و درامدتان را اغازکنید اگر در این کار حرفه ای باشید میتواند درامد بسیار خوبی کسب کنید . یکی از معروف سیستم های همکاری در فروش در ایران می مارکت است که درصد های بسیار خوبی برای فروش انواع محولات متنوع خود دارد.

7.طراحی گرافیکی

10کسب وکار اینترنتی پولساز

10کسب وکار اینترنتی پولساز

طراحی کردن یک موضوع بسیار جذابی است و میتواند درامد زا باشد برای موفقیت در طراحی داشتن یک ذهن خلاق میتواند خیلی به شما کمک کند تا به توانید طرح های منحصربه فردی ایجاد کنید شما میتواند با به طور مثال با طراحی و ساخت انواع  کاتالوگ یا مخصوصا لگو کارت ویزیت و… انها را در مارکتها انتشار دهید و یا میتوانید جذب شرکتهای طزاحی سایت یا شرکتهای که در زمینه گرافیک کار میکنند شود وهمچنین میتوانید به صورت پروژه یا ازادکاری (فریلنسر) کار کنید ودرامد خوبی داشته باشید.

8.ترجمه مقاله یا متن

10کسب وکار اینترنتی پولساز

10کسب وکار اینترنتی پولساز

اگر شما هم به زبان های مختلف اشنایی داشته باشید واصول نوشتار هم بدانید میتوانید کار ترجمه متن برای افراد را اغاز کنید اینکار میتواند درامد مناسبی را برای شما داشته باشد فقط باید متن ها از زبان اصلی به صورت بی نقص و با تلفظ صحیح به زبان مورد نظر برگردانده شوند این کار اغلب به صورت دوکاری یا پروژه می باشد.

9.اموزش یا تدریس آنلاین

10کسب وکار اینترنتی پولساز

10کسب وکار اینترنتی پولساز

دلیلی که این مورد را دراواخر لیست 10 کسب وکار اینترنتی پولساز بیان میکنم این است که قبلا در سایت این موضوع را مطرح کرده ایم ولی به هر حال نمیتوان از درآمد بسیار خوب وعالی تدریس ویا آموزش انلاین چشم پوشی کرد برای تدریس در سایت های انلاین مانند فرانش مثیتواند درصورت داشتن تخصص در ضمینه های مختلف اموزش ویدیویی و صوتی خود را با قیمت مناسب برای فروش قرار دهید.

 

10.فروش فایل مجازی

10کسب وکار اینترنتی پولساز

10کسب وکار اینترنتی پولساز

برای فروش فایل باید ابتدا  فایل مورد نظز توسط خود شما تولید شود و کپی یا تحت مالکیت کسی نباشد میتوانید انواع فایل های متنی مقاله ویا عکس و ویدیو را درسایت های فروش فایل قرار دهیذ و یا حتی میتوانید فروشگاه مخصوص خود را نیز در این ضمینه داشته باشید.

 

 

2
امتیاز :
10کسب وکار اینترنتی پولساز
5 از 2 رای
ali abbaszadeh
ali علی عباسزاده دانشجوی رشته کامپیوتر بیش از 8 سال است که دروب فعالیت دارم علاقه مند به تجارت الکترونیک و طراحی سایت و...
همراه ما باشید در کانال تلگرام همیارتا|آموزش راه اندازی کسب وکاراینترنتی|بازاریابی|سئو|وردپرس کانال تلگرام
دیدگاهتان را بنویسید